Шановні другокурсники!

Інтерактивний аркуш "Постмодернізм як літератрне явище" Для опанування теми "Постмодернізм як літературне явище" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. У Вас усе вийде.

Сделано на Padlet
Інтерактивний аркуш "Життєвий і творчий шлях Олександра Олеся"

Для опанування теми "Життєвий та творчий шлях Олександра Олеся" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. У Вас усе вийде.

Сделано на Padlet

Шановні другокурсники!

Інтерактивний аркуш "Життєвий та творчий шлях Юрія Андруховича" Для опанування теми "Життєвий та творчий шлях Юрія Андруховича" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. У Вас усе вийде.

Сделано на Padlet

Шановні першокурсники!

Інтерактивний аркуш "Життєвий та творчий шлях Михайля Семенка" Для опанування теми "Життєвий та творчий шлях Михайля Семенка" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. У Вас усе вийде.

Сделано на Padlet

Шановні другокурсники!

Інтерактивний аркуш "Життєвий та творчий шлях Галини Пагутяк".

Для опанування теми "Життєвий та творчий шлях Галини Пагутяк" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. У Вас усе вийде. https://padlet.com/nataliaponomarenko25/5m5n7cpt1pdkrvjp

Інтерактивний аркуш "Розстріляне відродження".

Інтерактивний аркуш "Розстріляне відродження". Для опанування теми "Розстріляне відродження" пропоную інтерактивний освітній аркуш. Перейдіть за покликанням. Виконайте завдання крок за кроком задля успішного вивчення теми. Дописи можна та треба лайкати та коментувати. Для зарахування теми Ви повинні надіслати на пошту nataliaponomarenko25@ukr.net електронні підтвердження. У Вас усе вийде. Переходьте за покликанням:

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Інтерактивний аркуш "Павло Тичина"

Для поринання в літературний світ Пава Тичини пропоную крок за кроком виконувати завдання.

Зроблено в Padlet

Інтерактивний аркуш "Життєвий та творчий шлях Максима Рильського"

Сделано на Padlet

Інтерактивний аркуш "Життєвий та творчий шлях Євгена Плужного"

Зроблено в Padlet